Program Vineri – 1 Mai: Inchis

Telefon: 021.9793

Program Showroom Suzuki:

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00
Sambata: 09:00 – 17:00
Duminica: Inchis

Adresa: Splaiul Unirii, nr. 355-369, Sector 3, Bucuresti

Program Service:

Luni – Vineri: 08:00 – 17:00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis

Adresa: Splaiul Unrii, nr. 355 – 369, Sector 3, Bucuresti

Echipa Vanzari

Oana Banu
Consultant Vanzari

0785.200.224

oana.banu@dabauto.ro

Catalin Pirvu
Consultant Vanzari

0785.200.702

catalin.pirvu@dabauto.ro

Roxana Scarlat
Consultant Vanzari

0785.200.712

roxana.scarlat@dabauto.ro

Andreia Peltea
Director Vanzari

0785.200.713

andreia.peltea@dabauto.ro

Echipa Vanzari Flote

Adrian Ristoiu
Consultant Vanzari Flote

0785.200.287

adrian.ristoiu@dabauto.ro

Cristian Alexandru Mircea
Consultant Vanzari Flote

0757.038.818

alexandru.mircea@dabauto.ro

Ramona Ionescu
Coordonator Vanzari Flote

0784.332.019

ramona.ionescu@dabauto.ro